لوله گالوانیزه سمنان

فروشگاه فولاد بازار تامین کننده و وارد کننده انواع لوله گالوانیزه سمنان در سایزهای متفاوت و ارسال سریع آن به سراسر ایران می باشد .لوله های گالوانیزه خود به دو دسته تقسیم می شوند: لوله گالوانیزه فولادی و لوله گالوانیزه آهنی این دو نوع در بازار به لوله های آهنی سفید معروف اند.

لوله گالوانیزه سمنان
لوله گالوانیزه خود به دو دسته تقسیم می شوند: لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه این دو نوع در بازار به لوله های آهنی سفید معروفند و عموماً بین این دو فرقی گذاشته نمی شود ،در صورتیكه لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی آن سبك تر و براق تر هستند.

محاسن پوشش لوله گالوانیزه
۱) هزینه اولیه: هزینه پوشش گالوانیزه معمولا کمتر از روش های پوشش دهی دیگر مثل رنگ آمیزی می باشد.

۲) عمر پوشش لوله: عمر تخمین زده شده برای لوله هایی که با گالوانیزه پوشش داده می شوند حدود پنجاه سال می باشد که این خود بسته به شرایط آب و هوایی منطقه و نوع محیط بستگی دارد

۳) بررسی هزینه و تعمیرات جاری: این پوشش نسبت به سایر پوشش ها به تعمیرات کمتری احتیاج پیدا خواهد کرد و هزینه تعمیرات در طول زمان نسبتا ثابت می باشد.

۴) حفاظت خود به خودی از قسمت های آسیب دیده

۵) سهولت در بازرسی

۶) مدت زمان نصب: نصب آن سریع بوده به گونه ای که این لوله ها نسبت به لوله های رنگ شده زمان کمتری را برای نصب و تکمیل دارا می باشد

۷) استحکام پوشش: بدلیل ساختار واحد دارای استحکام قابل قبولی در تنش های مکانیکی بوده.

لوله های گالوانیزه:
لوله ها از نظر جنس کاربرد و نحوه اتصالات بخش بندی می شوند. که لوله های گالوانیزه یکی از رایج ترین انواع لوله ها تا کنون در صنعت می باشند این لوله ها که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند و کاربردهایی از قبیل : آب ، گلخانه ، حصار کشی ، سازه فلزی، تصفیه خانه ها ، کشاورزی و آبرسانی و دکل های مخابراتی کابل برق و… مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله گالوانیزه سمنان

دسته بندی
اتصالات گالوانیزه(۳)

برای مشاهده لیست قیمت لوله گالوانیزه سمنان کلیک کنید