قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز

قیمت لوله بدون درز در تهران یکی از عوامل مهم خرید فروش لوله بدون درز در تهران میباشد. قیمت لوله بدون درز در تهران مدام در حال تغییر میباشد و قیمت ثابتی ندارد این تغییرات بنابر نوسانات بازار ارز و همچنین قیمت مواد اولیه در بورس میباشد. بنابراین قیمت لوله بدون درز در تهران قیمت ثابتی ندارد و در لحظه تغییر میکند.

لوله بدون درز

لوله بدون درز یکی از انواع لوله های فولادی میباشد که در آن هیچگونه درزی وجود ندارد. قیمت لوله بدون درز در تهران با مدل درزدار آن متفاوت میباشد.تولید لوله درزدار اغلب از فولاد سیاه یا تسمه های فولادی است. کیفیت تولید این نوع لوله فولادی نسبت به نوع درزدار بالاتر بوده و به دلیل نداشتن درز جوش از استحکام بالاتری نسبت به سایر لوله ها برخوردار است.

تولید لوله بدون درز

برای تولید لوله بدون درز به طور کلی دو روش وجود دارد. از طریق روش اکستروژن سرد و روش دوم از طریق رولینگ گرم. روش اکستروژن سرد بسیار سخت تر از رولینگ گرم است. ولی معولا برای تولید اندازه های کوچکتر از روش سرد استفاده می شود و قطر لوله بدون درز تولید شده به روش اکستروژن سرد نیز عموما کمتر از نوع رولینگ گرم است. در روش رولینگ گرم، برای ساخت لوله بدون درز به دمای بسیار بالایی نیاز است که همین نکته باعث پایین آمدن مقاومت فولاد برای تغییر شکل می‌شود. قیمت لوله بدون درز در تهران بنا به هر نوع تولید شده متفاوت است.

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز در تهران

لوله فولادی درز دار

لوله های درز جوش امروزه در خطوط انتقال سیالات پرفشار و با دبی زیاد در مناطق مختلف از حیث شرایط محیطی از اعماق دریا تا دل کوه ها و نواحی سرد سیر قطب استفاده وسیعی پیدا کرده اند. لوله های درزجوش مستقیم و لوله های درزجوش اسپیرال دو روش عمده در تولید لوله های درزدار محسوب می شوند. با توسعه فناوری طراحی و تولید لوله درزجوش اسپیرال امروزه لوله های قطور درزجوش اسپیرال به صورت اقتصادی تولید می شوند و در قیمت لوله بدون درز در تهران نیز تاثیر میگذارند.

لوله بدون درز استیل

لوله های بدون درز از موادی تولید شده اند که باعث دوام و استحکام کششی و مقاومت بالای آن می شود. لوله های بدون درز استیل عمر بسیار مفید، انعطاف پذیری بسیار بالا وکارایی طولانی مدتی دارند که یکی از ویژگی های بسیار عالی این لوله میباشد. با توجه به ویژگی های عالی این نوع لوله ها این امر ثابت شده است که یک راه حل بسیار خوب و به صرفه در توسعه محصولات صنعتی است.

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز در تهران

تفاوت لوله های بدون درز و لوله های درز دار

از روش های مختلفی برای تولید لوله های فولادی استفاده میشود. معمولاً این لوله ها طبق روشی که برای تولید آنها به کار گرفته میشود به دو نوع لوله بدون درز و لوله درز دار تقسیم میشوند.

لوله های فولادی درزدار به وسیله شکل دهی ورق های فولادی به شکل لوله و جوش لبه ی ورق ها به هم تولید میشوند. اما روش ساخت لوله فولادی بدون درز متفاوت است . ساخت لوله بدون درزمعمولاً به روش سنبه کاری چرخشی از میلگردهای گداخته تولید می شوند و هیچگونه درز جوشی بر روی بدنه آنها وجود ندارد به همیت علت میباشد که کیفیت و استحکام لوله های فولادی بالاتر از لوله های درز دار است.

در روش ساخت لوله های بدون درز از مقاطع فولادی به شکل شمش و از طریق حرارت و کشش و غلطک و عبور از سمبه و همچنین نیروهای گریز از مرکز استفاده میشود

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز

لوله بدون درز دارای استحکام و مقاومت زیادی میباشد این مقاومت و استحکام به دلیل مواد اولیه به کار رفته در آن است. قیمت مواد اولیه در بورس و میزان افزایش و کاهش ارز در بازار بر قیمت لوله بدون درز در تهران بسیار موثر میباشد . البته میزان درخواستی که در بازار وجود دارد نیز بی تاثیر نمیباشد زیرا اگر میزان تقاضا از میزان تولید و یا عرضه لوله ها بیشتر باشد میتواند باعث افزایش شدید قیمت ها شود .

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید  قیمت لوله فولادی

 

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز در تهران

لوله بدون درز در تهران 

لوله بدون درز  یا لوله مانیسمان به نحوه ساخت لوله اشاره دارد و در ساخت آن از هیچ نوع جوشی استفاده نشده و در اصطلاح عام بدون درز یا بدون جوش می باشد.قیمت لوله بدون درز در همه جا متفاوت است اما قیمت لوله بدون در در تهران بسیار مناسب و فوق العاده ارزان تر از جاهای دیگر است و لاذم به ذکر است

که قیمت لوله بدون درز در تهران علاوه بر اینکه مناسب است اما کیفیت بالایی نیز دارد

 

 

قیمت لوله بدون درز در تهران

قیمت لوله بدون درز در تهران

کاربرد لوله بدون درز 

لوله بدون درز موارد استفاده متعددی برای لوله های فولادی یا بدون درز  در رده های مختلف وجود دارد ، که از اهم آنها می توان به لوله های بدون درز  جهت خطوط فشار قوی ، لوله های مانیسمان جهت خطوط هیدرولیک ، لوله های فولادی مانیسمان جهت خطوط نفت و گاز ، لوله های مانیسمان استیل جهت خطوط صنایع غذایی و دارویی اشاره نمود . لوله بدون درز رده ۸۰ ، لوله مانیسمان رده ۴۰ ،لوله فولادی رده ۲۰ در سایز های ۱/۲ اینچ الی ۲۴ اینچ تولید می گردد.

در همه ی این موارد قیمت لوله بدون درز در تهران افزایش قیمت و رشد چشمگیری نداشته است  و همچنان قیمت لوله بدون درز در تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه نیز است  این لوله های در ضخامت های ۰٫۳ میلیمتر الی ۹ میلیمتر تولید می گردند که به روش های گرم و سرد تولید می شوند که این روش ها روی قیمت تمام شده جنس اثر می گذارد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید  لوله بدون درز استیل
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *