لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

استفاده از پلی اتیلن برای ترمیم لوله مانیسمان مفید است. فرقی نمی کند خط لوله برای آب ، گازرسانی یا هر نوع دیگری از منبع مایع تجاری باشد. تعمیر آن با روکش پلی اتیلن نه تنها مقرون به صرفه خواهد بود بلکه موارد دیگری را نیز تضمین می کند که به شرح زیر است:

اثبات نشت: همجوشی HDPE برای پیوستن به لوله های پلی اتیلن انجام می شود زیرا به هیچ وجه نمی توان آنرا پیوست. این فیوژن به اتصالات کمک می کند تا به اندازه لوله reaming قوی باشند و از نشتی جلوگیری کند. از این رو ، خطرات ورود عناصر سمی به داخل لوله و آلوده کردن مایعات یا گازها وجود ندارد.

 

لوله مانیسمان

 

برای مطالعه بیشتر از لوله گالوانیزه بر روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

 

لوله مانیسمان

لوله ها هنگام ساخت خانه یا ساختمان نقش اساسی دارند. از آنها برای انتقال مایعات استفاده می شود. انواع متداول لوله ها شامل سرب ، مس و لوله مانیسمان است. از زمان اختراع اولیه لوله ها ، این نوع سرب بوده است. با این حال ، لوله های سرب با مشکلات بیماری و مرگ و میر نوزادان ارتباط داشتند ، بنابراین آنها با لوله مانیسمان جایگزین شدند. لوله مانیسمان لوله هایی از پیش تولید شده با روکش روی هستند که باعث شده آنها از لوله های فولادی و آهن قدیمی پیشرفته تر و بهینه تر شوند. این حدود ۴۰-۵۰ سال طول می کشد.

 

مقاوم در برابر خوردگی لوله مانیسمان

مقاوم در برابر خوردگی: از آنجا که مواد پلی اتیلن با چگالی بالا در لوله مانیسمان  از نظر طبیعت مقاوم در برابر خوردگی هستند ، می توان از آن برای مقاصد مختلف استفاده کرد. اکنون برای خسته کننده استفاده می شود. همچنین در خطوط لوله موجود که مواد شیمیایی و ترک خوردگی صورت دارند استفاده می شود. این نوع لوله ها با پوشش HDPE تعمیر و روکش شده اند. بنابراین ، از باکتری ها و سایر قارچ های طبیعی که از نظر طبیعت تهاجمی هستند ، محافظت می کند.

دوام لوله مانیسمان

دوام: یکی از دلایل مهم تعویض یا تعمیر لوله های لوله مانیسمان با چگالی بالا یا روکش آن به دلیل دوام بالای مواد است. این می تواند اختلاف دمای گسترده را حفظ کند و توانایی جذب شوک بسیار خوبی دارد. این امر باعث می شود در مناطق مستعد زلزله یا در آب و هوای گرم و سرد مناسب نصب شود.

فروش لوله مانیسمان در تهران

شرکت صنعت پایپ مفتخر است در زمینه لوله مانیسمان به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه دهد پس همین الان با مشاورین ما در زمینه  فروش لوله مانیسمان در تهران صحبت کنید تا  از قیمت های به روز ما اطلاع کسب کنید .

 

لوله مانیسمان

آشنایی با لوله مانیسمان

لوله مانیسمان لوله های توخالی هستند و برای انتقال محصولات از جایی به جای دیگر می باشد لوله مانیسمان توسط دو روش مجزا تولید می شوند که منجر به لوله بدون درز یا جوش داده شده می شود در ابتدا فولاد خام به شکل بیل داغ یا نوار مسطح ریخته می شود سپس با کشیدن شمس از فولاد گرم به داخل لوله بدون درز نوار فولادی مسطح را در کنار یکدیگر ساخته می شود .

فرآیند ساخت لوله مانیسمان

از یک فولاد گرد جامد استفاده می شود. بیل داخل یک کوره سوزان دوار شارژ می شود. پس از تخلیه ی شمش از کوره ی دوچرخه یخچال ، یک سوراخ کوچک در انتهای آن مشت می شود. این تورفتگی به عنوان نقطه شروع کمک به سوراخ چرخشی عمل می کند.روتینگ سوراخ کردن یک فرایند نورد بسیار سریع و پویا است که متقاطع میله های پیش گرم شده بین دو رول بشکه ای را با سرعت بالا می چرخاند.

چرخش متقاطع باعث فشارهای کششی بالا در مرکز شمع می شود. طراحی رول های سوراخ دار باعث می شود که فلز در هنگام خروج از فرآیند در طول رول و بیش از یک نقطه سوراخ جریان یابد. نقطه سوراخ کاری یک ابزار آلیاژی با درجه حرارت بالا و آب است که با استفاده از آن می توان فلز را از طریق چرخش لوله مانیسمان بر روی آن جریان داد. پس از تولید پوسته لوله سوراخ شده ، آن را بلافاصله به آسیاب منقل شناور منتقل می شود.

 

لوله مانیسمان

تولید لوله مانیسمان

لوله مانیسمان  از بین انواع لوله ها قوی ترین است زیرا دارای ساختار همگن در طول لوله بدون درز است.لوله های یکپارچه در صحت اندازه و برنامه تولید می شوند. با این وجود محدودیتی در ساخت لوله مانیسمان با قطر بزرگ وجود دارد. لوله های یکپارچه به طور گسترده ای در ساخت اتصالات لوله مانند خم ها ، آرنج ها و تی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

روند کارخانه در ساخت و تولید لوله مانیسمان

لوله فولادی تا دمای بالا در کوره دوار داغ می شود. یک توخالی استوانه ای که به عنوان توخالی مادر نیز شناخته می شود ، با کمک سوراخ چرخان و مجموعه ای از غلتک ها که سوراخ را در مرکز بیل نگه می دارد ، تولید می شود. قطر بیرونی سوراخ سوراخ تقریباً به قطر داخلی لوله تمام شده است. با کمک ، چیدمان ثانویه غلتک خارج از قطر و ضخامت حاصل می شود.

روش اکستروژن برای ساخت لوله مانیسمان

لوله مانیسمان را می توان مستقیماً با استفاده از مندرلی متصل به بلوک آدمک بیرون زد. یک سوراخ از طریق کار ایجاد می شود ، به موازات محوری که قوچ بر آن نیرو قرار می گیرد تا اکستروژن را تشکیل دهد. درون این سوراخ قرار دارد. پس از شروع عملیات ، قوچ به جلو مجبور می شود. فلز اکسترود شده بین قسمتهای مندرل و سطح قالب جریان می یابد و قسمت را تشکیل می دهد. نمای داخلی اکستروژن فلزی توسط باند ایجاد می شود ، در حالی که نمای بیرونی توسط قالب اکسترودینگ شکل می گیرد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید  فروش لوله مانیسمان در تهران

لوله مانیسمان

ویژگی های لوله مانیسمان

لوله مانیسمان ویژگی های زیادی دارد که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم در لوله مانیسمان هیچ گونه درزی وجود ندارد مقاومت  بسیار بالایی دارد قطر لوله مانیسمان بسیار کم می باشد.زمان ساخت لوله مانیسمان بسیار طولانی می باشدبا این لوله ها در هر شرایط آب و هوایی می توان کار کرد این لوله ها برای حرکت سیال غالی هستند زیرا از جمع شدن مایع در رگه ها جلوگیری می کنند  از لوله مانیسمان برای عملیات تجاری استفاده می کنند.

کاربردهای لوله مانیسمان

لوله مانیسمان در بسیاری از برنامه های مهم زیرساخت در سراسر جهان استفاده می شود. بیش از ۱۰۰ سال تجربه در تولید لوله مانیسمان همچنین توسعه مداوم بیشتر فن آوری های تولید و محصول به مشتریان ما اطمینان می دهد که لوله فولادی ما دیدار می کند و به سخت ترین نیازها و مشخصات مربوط به ایمنی ادامه خواهد داد.

برنامه های تولید بهینه ما ، موجودی هایی که با دقت برنامه ریزی شده اند و یک شبکه فروش در سطح جهانی ما را قادر می سازد تا نسبت به نیازها و خواسته های مشتریان واکنش نشان دهیم. تیم متخصصین مجرب ما خوشحال هستند که مشاوره فنی کاملی را از مرحله برنامه ریزی به سایت ساخت و ساز ارائه می دهند ، جایی که تماس شخصی با مشتریان ما بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

 

لوله مانیسمان

مزایای لوله مانیسمان

لوله مانیسمان همانطور که گفته شد بدون درز می باشد و هیچگونه جوشکاری در آن به کار نرفته است در صورتی که لوله داری درز یا جوشکاری باشد مقاومت لوله را پایین می آورد این لوله مانیسمان طول بسیار زیادی دارند و تو خالی هستند و داخل لوله جوشکاری انجام شده است اما روی سطح لوله اصلا درز و برشکاری وجود ندارد یکی دیگر از مزایای لوله مانیسمان انعطاف پذیری بسیار بالا آن می باشد.

 

 

لوله مانیسمان

خط لوله مانیسمان

تجربه لوله مانیسمان در تولید لوله های جوش داده شده به ۱۳۰ سال می رسد.  برنامه تولید شامل لوله خط برای لوله های نفت ، گاز ، آب و فاضلاب و همچنین لوله و محصولات لوله ای برای پروژه های حفاری اکتشافی ، تولید و ذخیره انرژی ، گرما و یخچال منطقه ، ماشین آلات و ساخت کارخانه ها و همچنین انتقال نیرو است. برای بازار انرژی های تجدید پذیر ، این شرکت عمدتاً بخش های توخالی ، مربعی و مستطیل شکل توخالی را برای سازه های دریایی و برون مرزی تهیه می کند.  لوله مانیسمان  راه حل های خلاقانه ای را برای لوله های ساختاری در فولاد اولیه ، ویژه و ثانویه ارائه می دهد.

 

لوله مانیسمان

فرآیند آسیاب لوله مانیسمان

در آسیاب پلاستیک ، یک جفت غلتک به شکل مخروط – یکی مرتب شده بر روی دیگر – در جهت مخالف با جریان مواد عمل می کند. پوسته لوله مانیسمان توخالی با دیواره ضخیم ، که یک مندرین استوانه ای درون آن قرار دارد ، به سمت رول های آسیاب پلاگین هدایت می شود. به محض اینکه قسمت پرش از کار عبور داده شود

یک موج از مواد کوچک در پوسته لوله توخالی بریده می شود. این موج با ضخیم شدن قسمت عبور کار ، به ضخامت دیواره دیواره موردنظر روی مندرج جعل می شود ، در حالی که پوسته لوله توخالی در همان جهت حرکت می کند که غلتک ها به عقب می چرخند – یعنی در جهت مخالف با نورد – تا آنها به گذرگاه بی پروا از رولها می رسند و آزاد می شوند. با چرخش پوسته توخالی ، مجدداً بین رولها به جلو رانده می شود و چرخه نورد جدیدی آغاز می شود.

 

لوله مانیسمان

فرایند تولید لوله مانیسمان جعلی

در فرایند تولید لوله فرفورژه ، یک گرمایش گرم در قالب فرورفتگی قرار می گیرد که قطری کمی بزرگتر از لوله تمام شده دارد. از پرس هیدرولیک چکش جعلی با قطر داخلی استفاده می شود برای ایجاد آهنگری استوانه ای. پس از انجام این جعل ، لوله برای دستیابی به بعد نهایی ماشینکاری می شود. فرایند تولید لوله فرفورژه برای تولید لوله بدون درز با قطر بزرگ استفاده می شود که با استفاده از روش های سنتی قابل تولید نیست. لوله های فرفورژه معمولاً برای هدر بخار استفاده می شوند.

فرایند تولید لوله مانیسمان جوش داده شده

لوله های جوش داده شده از Plate تولید می شوند یا کویل یا نوارها را ادامه می دهند. برای ساخت لوله جوش داده شده ، ابتدا صفحه یا کویل در قسمت ادامه با کمک دستگاه خمش صفحه یا توسط یک غلتک در صورت ادامه روند چرخش می یابد. پس از چرخش قسمت دایره ای از صفحه ، لوله مانیسمان را می توان با مواد پرکننده یا بدون آن جوش داد. لوله جوش داده شده می تواند در اندازه بزرگ و بدون محدودیت بالایی تولید شود. از لوله جوش داده شده با مواد پرکننده می توان در ساخت خم های شعاعی بلند و آرنج استفاده کرد. لوله های جوش داده شده نسبت به لوله بدون درز ارزان تر هستند و همچنین به دلیل جوش ضعیف هستند

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید  قیمت لوله گالوانیزه

 

لوله مانیسمان

کاربرد های دیگر از لوله مانیسمان

لوله مانیسمان انواع مختلفی دارد و در سایز های گوناگون از ۲/۱ اینچ تا ۱۲۰ تولید می شود حال در اینجا به چند کاربرد لوله مانیسمان اشاره می کنیم شیر های مدل کنترلی و مدل فشاری انواع تله هاب بخاری مانند تله های ترمودیناکی تله های فری فلوت تله های ترموستاتیکی ,فلوتری ,ابزار دقیق اندازه گیری سطح سیال و فشار سیستم و دمای سیستم در ساخت همه ی این موارد نام برده شده از لوله مانیسمان استفاده می شود

 خط لوله مانیسمان برای آب آشامیدنی ، آبهای صنعتی و فاضلاب

با خط لوله مانیسمان می توانید هر پروژه خط لوله انتقال آب را با هزینه و برنامه ای تحقق بخشید.طیف گسترده ای از درجه های فولادی ، طول لوله و ضخامت دیواره ها انواع مختلف پوشش و روکش و مهمتر از همه طیف گسترده ای از تکنیک های اتصال ، باعث می شودمحصولات کاملاً متناسب با کاربرد مورد نظر تنظیم شوند.مانسمان از ۱۰۰ سال پیش تأمین خط لوله فولادی به صنعت مدیریت آب را به خوبی آغاز کرد.

این شامل لوله های بدون درز و جوش داده شده بودکه برخی از آنها هنوز در محل کار و کاملاً عملیاتی هستند. خط لوله مانیسمان با تولید پیشرفته لوله فولادی جوش داده شده HFI این سنت را ادامه می دهد.با بهره گیری از تجربیات گسترده ما در پروژه های بیشمار ملی و بین المللی ما به مشتریان خود راه حل های بهینه ، از نظر مهندسی و اقتصادی برای انواع کاربردهای آشامیدنی و فاضلاب ارائه می دهیم.

ما با هدف به حداکثر رساندن ایمنی و مقرون به صرفه بودن در ساخت خط لوله مشاوره همه جانبه ای را برای خدمات عمومیآژانس های برنامه ریزی ، سازنده خط لوله و سایر شرکای موجود در بازار ارائه می دهیم.

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان و لوله فولادی جوش داده شده HFI

در زمان محور فناوری ما ، لوله مانیسمان و لوله های فولادی جوش داده شده به روش طولی و طیف تقریبا در هر زمینه از صنعتدر طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده می شود

به عنوان مثال:

 برای انتقال طیف گسترده ای از رسانه های مایع و جامد  به عنوان لوله دیگ بخار برای خدمات با درجه حرارت بالا و پایین در صنایع شیمیایی ، ساخت گیاهان و معادن  به عنوان یک عنصر ساختاری در مهندسی مکانیک و سیستم ها و واحدهای کنترل مواد ، و در ساخت ساختمان ها ، استادیوم ها ، پل ها ، سکوها و بسیاری از پروژه های زیربنایی دیگر.

لوله مانیسمان ضد زنگ

لوله مانیسمان ضد زنگ یکی از تولید کنندگان پیشرو در سراسر جهان لوله ها و لوله های بدون درز از فولاد ضدزنگ و از آلیاژهای مبتنی بر نیکل است. این شرکت یکی از بزرگترین پرتفوی محصولات را در این زمینه دارد. با توجه به طیف گسترده ای از محصولات ، الزامات تقاضا باید هنگام تست خواص مکانیکی لوله / لوله برآورده شود.ز لوله های فولادی ضدزنگ و آلیاژهای مبتنی بر نیکل و از نیکل خالص تولید می کند. برای حفظ سطح بالایی از کیفیت ، نه تنها فرآیندهای تولید و پارامترهای فرآیند مورد بررسی قرار می گیرند ، بلکه آزمایشات مواد مکانیکی نیز بر روی لوله ها و لوله های تولیدی به عنوان بخش اساسی تضمین کیفیت انجام می شود.

امتیاز شما به این مطلب:
User Rating
5 based on 7 votes
Service Type
لوله مانیسمان
Description
لوله مانیسمان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *