سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
9 / 10
از 193 کاربر

اتصالات جوشی

زانو 90 درجه مانیسمان  زانو 45 درجه مانیسمان سه راهی مساوی مانیسمان
سه راهی تبدیلی مانیسمان تبدیل صاف مانیسمان تبدیل کج مانیسمان
کپ مانیسمان بوشن مانیسمان سردنده مانیسمان

در سیستم های تاسیساتی و پایپینگ معمولا از دو روش رزوه ای یا دنده ای و اتصالات جوشی استفاده می شود، که اتصالات جوشی معمولا برای استفاده در سیستم های فشار قوی و حساس پیشنهاد می شود، زیرا میزان مقاومت حرارتی و تحمل فشار در آن ها به مراتب بیشتر از اتصالات رزوه ای می باشد. اتصال انواع شیرآلات و لوله ها به یکدیگر، تغییر مسیر سیالات و تغییر نوع و سایز لوله ها از مهمترین کاربرد های انواع اتصالات جوشی می باشند، که با استفاده از روش های مختلف جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند و فضای اطراف آن ها با استفاده از آلیاژ های جوشکاری پر و آب بندی می شود. قیمت اتصالات جوشی با توجه به فاکتور های بسیاری تعیین و نرخ گذاری می شود که از مهمترین آن ها می توان به نوع اتصالات، سایز آن ها، برند سازنده و دیگر مشخصه های فنی و فیزیکی آن ها اشاره کرد.

 

 اتصالات جوشی

خرید انواع اتصالات جوشی

این اتصالات در برابر فشار، حرارت و ضربه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و انعطاف پذیری، استحکام و  دیگر مشخصه های فیزیکی و امنیتی آن ها نیز به تناوب نوع و جنس اتصالات جوشی تغییر می کنند، برای مثال از با کیفیت ترین نوع و البته گران ترین آن ها می توان به انواع اتصالات جوشی بدون درز یا مانیسمان اشاره کرد، که ضریب امنیت آن ها بسیار بالاتر از سایر اتصالات می باشد. سایز و نوع لوله ها از مهمترین معیار هایی هستند که در خرید اتصالات جوشی باید مورد ارزیابی قرار بگیرند، تا در نصب و پباده سازی آن ها در سیستم های پایپینگ اختلالی صورت نگیرد. اتصالات مانیسمان، پلی اتیلن جوشی و اتصالات سیاه درزدار از با کیفیت ترین نوع اتصالات جوشی می باشند، که در صنایع بزرگ و حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

از معتبرترین مراکز فروش اتصالات جوشی در برند های معتبر داخلی و خارجی می توان به نمایندگی آنلاین لوله و اتصالات صنعت پایپ اشاره کرد، که  متقاضیان انواع اتصالات جوشی با مراجعه به آدرس اینترنتی این نمایندگی می توانند انواع سفارشات خود را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار سفارش دهند و در کوتاه تریبن زمان ممکن همراه با گارانتی کیفیت و اصالت کالا تحویل بگیرند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اتصالات جوشی | اتصالات مانیسمان | خرید و فروش و پخش انواع اتصالات جوشی

اتصالات جوشی از با کیفیت ترین و قوی ترین نوع اتصال لوله ها به یکدیگر می باشد، و همان طور که از نام آن ها هم پیداست در این روش انواع لوله های فلزی با استفاده از روش های مختلف جوشکاری به صورت لبه به لبه به یکدیگر متصل و آب بندی می شود. از برتری های این روش نسبت به اتصالات رزوه ای و دنده ی می توان به آب بندی دائمی لوله ها و کیفیت و ماندگاری بسیار بالا اشاره کرد، بطوریکه در سیستم های تاسیساتی بسیار حساس که نشت سیالات ممکن است خطرات زیان باری را به وجود بیاورد معمولا از اتصالات جوشی با کیفیت و استاندارد استفاده می شود. قیمت اتصالات جوشی بسته به نوع، برند سازنده و کیفیت اتصالات متفاوت می باشد، اما با توجه به هزینه های بسیار پایین تعمیر و نگهداری بسیار مناسب و توجیه پذیر می باشد.

انواع اتصالات جوشی

تمامی لوله های سیاه درز دار، مانیسمان و پلی اتیلن جوشی را می توان در ردیف اتصالات جوشی با کیفیت قرار داد، که در صنایع بزرگ تاسیساتی نظیر  مواد غذایی، دارویی، پتروشیمی، گاز رسانی و انتقال سیالات خطرناک و سمی مورد استفاده قرار می گیرند، و می توان آن ها را در شمار مشتریان بالقوه خرید اتصالات جوشی قرار داد.  از مهمترین مشخصه های فیزیکی این اتصالات می توان به  انعطاف پذیری مناسب در برابر لرزش و ارتعاشات و همین طور مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و فشار اشاره کرد، که سبب افزایش ضریب ایمنی در انواع اتصالات جوشی شده است.  تغییر مسیر سیالات، تغییر سایز لوله ها، اتصال لوله ها و شیرآلات به یکدیگر از مهمترین کاربرد های انواع اتصالات جوشی در سیستم های تاسیساتی و پایپینگ می باشد، و به علت ضریب ایمنی بسیار بالای این اتصالات در صنایع حساس و پر خطر مورد استفاده قرار می گیرند.

فروشگاه آنلاین لوله و اتصالات صنعت پایپ از بزرگترین نمایندگی های فروش اتصالات جوشی در برند های مطرح و معتبر داخلی و خارجی می باشد، که متقاضیان خرید این اتصالات با مراجعه به آدرس وب سایت این مرکز  می توانند انواع اتصالات جوشی را با ارزان ترین قیمت و در تعداد دلخواه سفارش دهند.

هدف از استفاده از انواع اتصالات جوشی مانیسمان مانند دیگر روش های جوشکاری، تغییر مسیر لوله ها، انشعاب گرفتن از آن ها، تغیر سایز و غیره می باشد، که شیوه اتصال در آن ها به صورت جوشی است.  زانو 90 و 45 درجه، سه راهی مساوی، بوشن، سر دنده و کپ مانیسمان تنها چند مورد از اتصالات مانیسمان با کیفیت در صنایع می باشد. این اتصالات در صنایع حساسی مانند صنایع پتروشیمی برای انتقال گاز، نفت و یا در صنایع و کار خانه های مختلف برای انتقال مواد غذایی، سمی، بخار و غیره استفاده می شوند.

اتصالات جوشی

فروش انواع اتصالات جوشی مانیسمان

خرید و فروش انواع اتصالات جوشی مانیسمان بیشتر در برند های  اتصالات بنکن رده 40،  اتصالات مانیسمان بنکن رده STD ، اتصالات رده SGP، ساخت ایران و ایران اتصال می باشد.  فروشگاه لوله و اتصالات صنعت پایپ به صورت آنلاین و در تمام ساعات شبانه روز آماده دریافت سفارشات مشتریان در این رابطه می باشد. تمامی لوله و اتصالات جوشی مانیسمان را می توانید با مناسب ترین قیمت ممکن در بازار از این مرکز معتبر دریافت نمایید.

اتصالات در صنعت پایپینگ نقش بسیار مهمی دارند و می توان آن ها را مکمل و بازوی انجام تمامی فعالیت های تاسیساتی و لوله کشی دانست. اتصالات جوشی، اتصالات فلنجی و اتصالات رزوه ای سه روش نصب و همبندی لوله ها به اتصالات هستند، که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارد. در این میان اتصالات جوشی قوی ترین و با کیفیت ترین روش متصل کردن لوله ها به دیگر اتصالات می باشد، که به دلیل جوشکاری لبه ها به یکدیگر و پر کردن آن ها با استفاده از آلیاژهای جوشکاری، آب بندی لوله ها را به صورت دائمی انجام می دهد و به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین فعالان و مشتریان صنعت پایپیگ دارد. قیمت اتصالات جوشی به دلیل دائمی بودن آن ها و عدم تحمیل هزینه های تعمیر و نگهداری به سیستم بسیار مناسب تر است، و می توان گفت اتصال ارزان قیمتی هم محسوب می شود.

اتصالات جوشی

کاربرد اتصالات جوشی

اتصالات جوشی را می توان برای تمامی لوله های فلزی و پلیمری انجام داد، که از مهمترین و با کیفیت ترین آن ها می توان به اتصالات ساکت ولد، اتصالات سیاه درزدار و اتصالات مانیسمان اشاره کرد، که هر کدام از آن ها اغلب برای اتصال به لوله های نظیر خود به کار می روند. خرید انواع اتصالات جوشی به دلیل کیفیت غیر قابل انکار این اتصالات در برابر فشار، حرارت و دیگر عامل های مخرب و خوردگی از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است، بطوریکه در سیستم های تاسیساتی بسیار حساس مانند صنایع پتروشیمی، گازرسانی، انتقال مواد سمی و خطرناک، استفاده از اتصالات جوشی بهترین انتخاب می باشد.

فروشگاه لوله و اتصالات صنعت پایپ از خوشنام ترین فروشگاه های آنلاین فروش انواع اتصالات جوشی ، سیاه درزدار و مانیسمان می باشد، که با مراجعه به آدرس اینترنتی آن می توانید لیست تمام اقلام مورد نظر خود را به همراه قیمتشان مشاهده و سفارش خود را ثبت نمایید. ارسال سریع و مطمئن، گارانتی اصالات کالا و قیمت مناسب از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می شود.

اتصالات جوشی

سیستم پایپینگ از دو بخش کلی لوله و اتصالات تشکیل شده است، و این دو جزء همواره با یدکدیگر به کار می روند، و می توان گفت متناسب با هر نوع لوله ای اتصالات خاص آن وجود دارد. اتصالات بدون درز از بادوام ترین و با کیفیت ترین نوع اتصالات فلزی می باشند، که  برای سیستم های فشار قوی و حساس که دما و فشار سیاالت در آن ها بسیار بالاست، مانند پالایشگاه ها، نیروگاه ها، خطوط انتقال سیالات سمی و خطرناک و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.  اتصالات بدون درز دارای ساختاری کاملا منسجم و یکپارچه می باشند، که جای درز جوش در آن ها دیده نمی شود و به روش های مختلفی نظیر جوش مستقیم، بات ولد و غیره به یکدیگر متصل      می شوند. قیمت اجرای اتصالات بدون درز یا مانیسمان به علت دوام و مقاومت بسیار بالایی که در برابر فشار سیالات و دما دارند، گران تر از دیگر اتصالات فلزی می باشد، و به همین دلیل اغلب در پروژه های حساس صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید و فروش انواع اتصالات بدون درز

اتصالات بدون درز  متناسب با نوع لوله های مانیسمان در ضخامت های مختلف و کلاس های 40، 80،160، SGPو STD تولید و عرضه می شوند و معمولا از آلیاژ های فولاد و استیل استنلس در ساخت آن ها استفاده می شوند، که از نظر مشخصه های فیزیکی و فنی در برابر فشار، دوام و رطوبت مقاومت قابل قبولی دارند.  از انواع اتصالات مانیسمان به منظور انشعاب گرفتن از لوله ها، اتصال آن ها با یکدیگر، تغییر سایز و مسدود کردن مسیر های سیالات استفاده می شود، و بدون استفاده از آن ها امکان طراحی یک سیستم منظم و کارآمد لوله کشی وجود نخواهد داشت. متقاضیان خرید انواع اتصالات بدون درز در ابتدا باید به سایز و رده لوله های مانیسمان دقت نمایند تا بتوانند، اتصالات متناسب با سایز لوله ها را خریداری نمایند.

فروشگاه آنلاین لوله و اتصالات صنعت پایپ با سالها فعالیت در زمینه فروش غیر حضوری و ارسال محصولات به سراسر کشور از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر شعب فروش اتصالات بدون درز مانیسمان برخوردار است. این مرکز با ارسال فوری، قیمت نمایندگی و تضمین کیفیت انواع لوله و اتصالات فلزی و پلیمری را به دست متقاضیان می رساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()