سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
10 / 10
از 4 کاربر

شیرآلات کنترلی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شیرآلات کنترلی | خرید و فروش انواع شیرآلات کنترلی

شیرآلات کنترلی و صنعتی از مهمترین نازل های تنظیم جریان سیالات و قطع و وصل کردن آن ها می باشند، که در اصطلاح به آن ها نازل هم گفته می شود.  این نوع از شیرآلات بر اساس نوع عملکردشان در دسته های شیرآلات کشویی ، شیرآلات پروانه ای،  صافی، فشار شکن و شیر آلات یک طرفه  قرار می گیرند، که هر کدام از آن ها کارایی خاصی را دارند، برای مثال از انواع شیرآلات کشویی برای قطع و وصل کردن جریان سیالات استفاده می شود.  نحوه ی اتصال انواع شیرآلات براساس جنس بدنه ی آن ها هم متفاوت است برای مثال در شیرآلات برنجی اتصال به صورت دندهای می باشد و در  چدنی به صورت فلنجی بوده که قدری نصب آن ها را دشوارتر کرده است.

انواع شیرآلات کنترلی

شیرآلات کنترلی با استفاده از انواع عملگر های الکتریکی، پنتوماتیکی، هیدرولیکی و سلونوئیدی کنترل جریان سیالات را انجام می دهد. این نوع از شیر آلات به دلیل ماهیت کنترلی و هوشمند خود بیشترین استفاده را در سیستم هاس صنعتی و پالایشگاه ها دارند، و عموما برای کنترل فشار، دبی و ارتفاع مایعات به کار می رود، ضمن اینکه این شیرآلات عموما با سیگنال های ورودی 4 تا 20 میلی آمپر کار می کنند. شیر کنترل، شیر فشار شکن و شیر اطمینان از مهمترین اتصالات، انواع شیرآلات کنترلی می باشند، و بسته به نوع، ابعاد، کیفیت و برند سازنده قیمت آن ها تغییر می کند.

بازار خرید و فروش انواع شیرآلات کنترلی از رونق مطلوبی برخوردار است وغالبا  بیشترین متقاضیان این محصولات را پایشگاه های نفت و گاز، تصفیه خانه ها، کارخانه های پترو شیمی و  غیره تشکیل می دهند. صنایع بسیار زیادی در صنعت تولید شیرآلات کنترلی مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی فعالیت می کنند، که از معتبرترین آن ها می توان به HISEC تایوان، وگ ایران بی همتا و RBM اشاره کرد، که بیشترین سهم از فروش را به خود اختصاص داده اند. فروشگاه لوله و اتصالات صنعت پایپ از معتبرترین مراکز عرضه کننده شیرآلات کنترلی در تهران می باشد که امکان خرید اینترنتی و مطمئن را با نازل ترین قیمت برای متقاضیان در سراسر کشور فراهم کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()