سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
10 / 10
از 1 کاربر

نوار و پرایمر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

نوار و پرایمر | خرید و فروش انواع نوار و پرایمر

نوار و پرایمر از مهمترین متعلقات لوله کشی است که بیشتر برای عایق کاری و آبکاری تاسیسات و لوله کشی ساختمان ها استفاده قرار می گیرد و  از چسب های PVC بسیار مستکم تولید می شوند. اگر بخواهیم دقیق تر آن ها را بررسی کنیم می توان گفت که 95 درصد تشکیل دهنده انواع نوار و پرایمر را PVC تشکیل داده و 5 درصد باقی مانده با کلسیم پر می شود. یکی از موثر ترین روش ها برای افزایش دوام و ماندگاری انواع لوله کشی ها در صنایع مختلف عایق کاری می باشد، که لفازمه ی انجام آن استفاده از انواع نوار و پرایمر با کیفیت می باشد، تا بخوبی عایق مربوطه را به بدنه لوله ها متصل کند.

فروش انواع نوار و پرایمر

خرید و فروش نوار و پرایمر در بازار های جهانی از رونق بسیار خوبی برخوردار است و بالاترین میزان فروش منتصب به برند های آلتن ایتالیا و تایوان می باشد که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت بسیار متعادلی دارند. تمامی صنایعی که به نحوی نیازمند استفاده از لوله کشی و تاسیسات پایپینگ می باشد مانند آب و فاضلاب، تصفیه خانه ها، گاز رسانی، لوله های انتقال بخار و مواد سمی و دیگر سیالات در کارخانه ها از جمله مهمترین مخاطبان استفاده و خرید از انواع نوار و پرایمر با دوام هستند.

نوار و پرایمر ها را فارغ از برند سازنده می توان بر حسب کیفیت و نوع آن ها هم دسته بندی کرزد و در گروه های  نوار پرایمر ساده، نوار خطی، نوار سر جوش و پرایمر قرار داد ، که هر کدام از آن ها به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.  از مهمترین خصیصه های فیزیکی انواع نوار پرایمر می توان به مقاومت دمایی آن که از منفی 20 درجه تا 80 در جه سانتی گراد می باشد، اشاره کرد، که ایده آل برای شرایط آب و هوایی در سراسر کشور ما می باشند.  فروشگاه لوله و اتصالات صنعت پایپ از  معتبر ترین مراکز  عرضه نوار و پرایمر در برند های معتبر جهانی می باشد، که امکانات خرید اینترنتی و ارسال کالا به سراسر کشور را  برای متقاضیان این محصولات فراهم کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()