سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
10 / 10
از 1 کاربر

لرزه گیر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لرزه گیر | خرید و فروش انواع لرزه گیر

 از لرزه گیر به منظور جلوگیری و کنترل ارتعاشات ناشی از انبساط، انقباض و فشار درون لوله ها استفاده می شود.  وجود ابن محصولات به پایداری سیستم های پایپینگ کمک بسیاری می کند و در تمامی پروژ های سنگین تاسیساتی نظیر صنایع شیمیایی، سیمان، دریایی، نفت و گاز، پمپ های آب و غیره می توان نمونه هایی از این قطعات را مشاهده کرد. می توان انواع لرزه گیر را براساس کیفیت ساخت در دسته های لرزه گیر های لاستیکی و آکاردئونی قرار داد. تفاوت لرزه گیر های لاستیکی با آکاردئونی بیشتر در میزان تحمل فشار و دمای ناشی از انبساط و انقباض لوله می باشد، که کنترل آن در نوع لاستیکی محدود تر است.  فشار کاری که در انواع لرزه گیر ها اندازه گیری می شود بین 10 تا 16 بار می باشد، که بر اساس نوعی که دارند می توانند در دماهای 60 تا 90 درجه کار کنند.

خرید و فروش انواع لرزه گیر در صنعت پایپ

 خرید و فروش انواع لرزه گیر در صنعت پایپ بر اساس، نوع، برندسازنده، کیفیت ساخت و غیره انجام می شود، که بنابراین لرزه گیرهای لاستیکی به دلیل ساختار ساده تر قیمت پایین تری هم دارند.  از مهترین ویژگی های مشترک در بین انواع لرزه گیر ها می توان به مقاومت در برابر لرزش، عایق صوتی،جذب حرکت های زاویه ای، محوری و چند منظوره، انعطاف پذیری بالا و نصب ساده اشاره کرد. شیوه اتصال لرزه گیر به لوله ها و دیگر اتصالات یکی دیگر از تفاوت های لرزه گیر های آکاردئونی و لاستیکی می باشند، باین معنی که در لرزه گیر لاستیکی اتصال با استفاده از  فلنج انجام می شود و در لرزه گیر آکاردئونی به هر سه روش جوشی، فلنجی و رزوه ای امکان پذیر است.

برای سفارش انواع لرزه گیر با کیفیت به صورت آنلاین و یا حضوری می توانید، به فروشگاه لوله و اتصالات صنعت پایپ مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید، تا کارشناسان این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن و با نازل ترین قیمت لرزه گیر سفارشی شما را آماده و با ضمانت اصالت کالا ارسال نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()